• Pakiet

GATEC GT 260 GS L139 / Glebogryzarka spalinowa

989,00 zł
Alior - Raty 0%alior-kalkulator-guzik.gif

Silnik:
Loncin, 139 cm3
Szerokość pracy:
36-60 cm
Osprzęt dodatkowy:
brak

pl.png

Glebogryzarka polskiej firmy

Mała i lekka glebogryzarka do przydomowych ogródków i niewielkich powierzchni w amatorskiej uprawie. Za jej pomocą możemy zniszczyć chwasty, wymieszać nawóz, a także spulchnić i przygotować glebę pod uprawę.


Ten pakiet zawiera

Dostępne w magazynie
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

GATEC GT 260 GS L139 / Glebogryzarka spalinowa


szerokosc_pracySzerokość pracy: 36-60 cm
silnikNiezawodny silnik Loncin 139 cm3
biegi1 bieg do przodu
przekladniaPrzekładnia ślimakowa
kierunek_obrotu_nożyWspółbieżny kierunek obrotu noży
masaMasa glebogryzarki: 31 kg

Glebogryzarkę można tankować paliwem PB95 E10

 


Glebogryzarka spalinowa GATEC GT 260 GS L139 to niezbędne narzędzie do prac ogrodowych, wyposażone w silnik renomowanej marki Loncin. Dzięki solidnej konstrukcji i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom, glebogryzarka ta zapewnia efektywne i skuteczne rozdrabnianie gleby, przygotowując ją do sadzenia roślin. Regulowana szerokość pracy, dostępna w dwóch wariantach: 36 lub 60 cm, umożliwia dopasowanie narzędzia do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając wszechstronność i precyzję działania.

Dzięki regulacji głębokości pracy oraz współbieżnemu kierunkowi obrotu noży, glebogryzarka GATEC GT 260 GS L139 zapewnia dokładne i efektywne przetwarzanie gleby, pozwalając na uzyskanie optymalnych warunków dla roślin. Solidność wykonania oraz wysoka jakość materiałów sprawiają, że glebogryzarka ta jest niezawodnym narzędziem do prac ogrodowych, gwarantującym doskonałe efekty i satysfakcję z użytkowania przez długi czas.


Zastosowanie


Mała i lekka glebogryzarka do przydomowych ogródków i niewielkich powierzchni w amatorskiej uprawie. Za jej pomocą możemy zniszczyć chwasty, wymieszać nawóz, a także spulchnić i przygotować glebę pod uprawę. Będzie odpowiednim wyborem do przygotowania gruntu pod siew trawy oraz przy spulchnianiu rabat kwiatowych lub grządek z warzywami.


Silnik Loncin o pojemności 139 ccm


Od wielu lat silniki firmy Loncin uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. Wykorzystywane są do napędu najróżniejszych maszyn przez wszystkich producentów urządzeń spalinowych. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania i niezawodnością działania.

Najnowszej generacji silnik firmy Loncin został wyposażony w rozrząd typu OHV, który gwarantuje niższe temperatury pracy, jego większą sprawność i trwałość oraz niższe zużycie paliwa.


Noże robocze


Zespół roboczy glebogryzarki został wyposażony w 6 gwiazd roboczych z zamontowanymi 4 nożami na każdej z nich. Glebogryzarka może pracować z założonymi 4 lub 6 gwiazdami, dzięki czemu szerokość jej pracy jest regulowana (36 lub 60 cm).

Noże zostały wytworzone z trudnościeralnej stali a na gwiazdach zewnętrznych zostały skierowane do "wewnątrz" by zmniejszyć obsypywanie glebą roślin i ułatwić równe odcinanie obrabianej powierzchni.


Regulowane koło podporowe


Szerokość pracy wynosząca 36 lub 60 cm pozwala na wygodną uprawę również na wąskich grządkach. Produkt wyposażono w regulowane koło podporowe. Maksymalny kąt pochylenia terenu, na którym można pracować glebogryzarką to 10 stopni.


Tylna redlica spulchniająca


Tylna redlica spulchniająca zwiększa opór podczas pracy, ułatwiając utrzymanie odpowiedniej głębokości podczas pracy glebogryzarką.


W zestawie:


  • Glebogryzarka GATEC GT 260 GS L139 (kompletna)
  • Klucz do świec
  • Polska instrukcja obsługi
  • Olej GATEC SAE30 0.6L (do pierwszego zalania silnika)

Silnik spalinowy przed pierwszym uruchomieniem należy zalać dołączonym olejem silnikowym. Po pierwszych 5 godzinach pracy olej należy wymienić, a kolejne wymiany przeprowadzać co 20 godzin pracy lub raz w roku.

Gwarancja
Nasze glebogryzarki objęte są gwarancją producenta realizowaną w systemie door-to-door.

Okres gwarancji:

  • 24 miesiące / Przy zakupie konsumenckim
  • 12 miesięcy / Przy zakupie związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą
GATEC
GT260GSL139-1BL

Opis

Producent silnika
Hortmasz
Pojemność silnika
139 ccm
Biegi
1 do przodu
Napęd na koła
Nie
Kierunek obrotu noży
Współbieżny
Szerokość pracy
36-60 cm
Możliwość zamontowania osprzętu
Nie

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password