GATEC GT 750 GS / Glebogryzarka spalinowa

1 879,00 zł
Alior - Raty 0%alior-kalkulator-guzik.gif

Silnik:
OHV, 212 cm3
Szerokość pracy:
do 85 cm
Osprzęt dodatkowy:
pług, obsypnik, wyorywacz, koła metalowe

pl.png

Glebogryzarka polskiej firmy

Glebogryzarka Gatec GT 750 GS to bardzo duża i mocna maszyna przeznaczona do najcięższych prac w każdych warunkach. Silnik o pojemności 212 cm3, 2 biegi do przodu + bieg wsteczny i koła gumowe o rozmiarze 4,00-8 jakie znajdują się w wyposażeniu podstawowym glebogryzarki, czynią z GT 750 GS bardzo uniwersalną maszynę.


Ten pakiet zawiera

Dostępne w magazynie
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

GATEC GT 750 GS / Glebogryzarka spalinowa


szerokosc_pracySzerokość pracy: 85 cm
silnikNiezawodny silnik 212 cm3
biegi2 biegi do przodu + 1 do tyłu
przekladniaPrzekładnia pasowa, zębata i łańcuchowa
kierunek_obrotu_nożyWspółbieżny kierunek obrotu noży
masaMasa glebogryzarki: 68 kg

Glebogryzarkę można tankować paliwem PB95 E10

 


Glebogryzarka spalinowa GATEC GT 750 GS to profesjonalne narzędzie do prac ogrodowych, wyposażone w mocny silnik o pojemności 212 ccm. Dzięki tej potężnej jednostce napędowej, glebogryzarka zapewnia wysoką wydajność i skuteczność działania, nawet podczas pracy na trudnych terenach. Z szerokością pracy wynoszącą 85 cm, narzędzie to doskonale sprawdza się przy dużych obszarach, umożliwiając szybkie i efektywne przygotowanie gleby do sadzenia.

Glebogryzarka jest wyjątkowo wszechstronnym narzędziem, które daje możliwość podpięcia różnorodnego osprzętu, co czyni ją niezastąpioną w różnych pracach ogrodowych. Bez problemu dostosujesz ją do konkretnych zadań, zapewniając efektywne i precyzyjne działanie. Dodatkowo, zestaw zawiera także gumowe koła, które umożliwiają wykorzystanie glebogryzarki jako ciągniczka jednoosiowego, co znacząco zwiększa jej funkcjonalność i wszechstronność w ogrodzie.

Dodatkowo, wygodne użytkowanie glebogryzarki zapewniają liczne udogodnienia, takie jak dwie prędkości do przodu i jedna do tyłu, regulowany uchwyt kierownicy oraz praktyczne kółko podporowe ułatwiające transport. Dzięki nim, praca staje się nie tylko efektywna, ale także komfortowa i przyjemna dla każdego użytkownika, bez względu na jego doświadczenie w obsłudze maszyn ogrodniczych.


Mocny silnik z żeliwną tuleją


Najnowszej generacji silnik o bardzo dużej pojemności 212 ccm jest jednym z największych i najmocniejszych silników stosowanych w glebogryzarkach. Silnik ten jest gwarancją maksymalnej wydajności i komfortu pracy maszyną.

Żeliwna tuleja cylindra to większa wytrzymałość i trwałość jednostki napędowej, większa wytrzymałość na wyższą temperaturę czy chwilowy brak smarowania. Silnik z żeliwną tuleją ma 2-3 krotnie dłuższy czas pracy niż silnik z tuleją aluminiową.


Mocna i trwała przekładnia boczna


Przekładnia oparta jest na kołach pasowych wykonanych ze stopów aluminium i paskach zębatych. Koła pasowe wykonane ze stopów aluminium znacznie lepiej przenoszą duże obciążenia i są bardziej odporne na uszkodzenie oraz wysoką temperaturę niż koła wykonane z tworzyw sztucznych.

Paski zębate cechuje znacznie większa wydajność i trwałość w stosunku do zwykłych pasków klinowych. Dzięki swojej budowie są bardziej odporne na ścieranie i wydłużanie a zastosowane w nich uzębienie dodatkowo zwiększa wytrzymałość i nośność paska.


Olejowy filtr powietrza


Olejowy filtr powietrza z dodatkowym gąbkowym filtrem wstępnym zapewnia najlepszy system filtracji dla maszyn pracujących w dużym zapyleniu.

Filtr przed uruchomieniem glebogryzarki należy nasączyć olejem zgodnie z instrukcją obsługi. W przypadku jego zabrudzenia należy wypłukać go w czystej, ciepłej wodzie i wysuszyć przed ponownym zamontowaniem.


Tylna redlica spulchniająca


Tylna redlica spulchniająca zwiększa opór podczas pracy, ułatwiając utrzymanie odpowiedniej głębokości podczas pracy glebogryzarką. W miejsce redlicy montuje się dodatkowy osprzęt (pług, obsypnik, wyorywacz).


Noże robocze


Noże robocze wykonane zostały z trudnościeralnej stali hartowanej. Komplet roboczy składa się z 6 gwiazd roboczych po 4 noże. Odpowiednio dobrany profil oraz zaostrzenie ułatwiają zagłębianie się w glebę i właściwą pracę.

Przekładnia robocza w dolnej części osłonięta dodatkową osłoną stalową.


Koło transportowo - kopiujące


W podstawowym wyposażeniu glebogryzarki znajduje się przednie koło transportowo - kopiujące. Ułatwia ono transport maszyny oraz pracę w trudnym terenie a zmiana jego położenia jest łatwa i szybka.


Koła gumowe


W zestawie z glebogryzarką znajduje się komplet kół gumowych o rozmiarze 4.00-8" (wysokość całkowita kół 16"). Umożliwiają one wykorzystanie glebogryzarki jako mini-ciągnika i pracę z akcesoriami, które można dokupić oddzielnie (pług, obsypnik, wyorywacz). Można do niej również podłączyć przyczepkę.


W zestawie:


  • Glebogryzarka GATEC GT 750 GS (kompletna)
  • Komplet kół gumowych
  • Klucz do świec
  • Polska instrukcja obsługi
  • 2x olej HORTMASZ 4T 10W30 1L
    (do zalania silnika i skrzyni przekładniowej)

Silnik spalinowy przed pierwszym uruchomieniem należy zalać dołączonym olejem silnikowym. Po pierwszych 5 godzinach pracy olej należy wymienić, a kolejne wymiany przeprowadzać co 20 godzin pracy lub raz w roku.

Gwarancja
Nasze glebogryzarki objęte są gwarancją producenta realizowaną w systemie door-to-door.

Okres gwarancji:

  • 24 miesiące / Przy zakupie konsumenckim
  • 12 miesięcy / Przy zakupie związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą
GATEC
GT750GS-1BL

Opis

Producent silnika
Hortmasz
Pojemność silnika
212 ccm
Typ przekładni
Napęd pasowy + przekładnia zębata
Biegi
2 do przodu + 1 do tyłu
Napęd na koła
Nie
Kierunek obrotu noży
Współbieżny
Szerokość pracy
85 cm
Koła w zestawie
Tak
Możliwość zamontowania osprzętu
Tak
Masa
67 kg

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password